Par mums.

Civilizētās valstīs metāla utilizācija, to otrreizēji pārstrādājot, jau sen ir devusi būtisku ieguldījumu rūpniecības izaugsmē ne tikai tā nozīmīguma dēļ ekonomikā, bet arī ekoloģiskās situācijas saglabāšanā un uzlabošanā. Mūsu uzņēmums cenšas sekot līdzi laikam un dot ieguldījumu šī svarīgā un nepieciešamā virziena attīstībā Latvijā. Lai palielinātu mūsu darbību efektivitāti, mēs cenšamies tajā izmantot tikai vismodernākās tehnoloģijas, kuru ieviešana ir iespējama, izmantojot kvalitatīvu un mūsdienīgu mūsu uzņēmuma aprīkojumu.

Papildus augstas kvalitātes tehnikai, kas specializējas jebkādu konstrukciju profesionālā demontāžā, un mūsu pašu brīvajām darba zonām, mūsu uzņēmums pievērš pastiprinātu uzmanību cilvēciskajam faktoram, pieņemot darbā speciālistus demontāžas, metāla konstrukciju izvešanas un to novērtēšanas jomā.

Lai sadarbība ar klientiem būtu izdevīgāka abām iesaistītajām pusēm, mēs cenšamies iekļaut jaunos tehnoloģiju sasniegumus, uzlabojot servisa un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Apzinoties ražošanas kvalitātes un tajā iesaistīto iekārtu nozīmi, mūsu uzņēmums ir pārliecināts par cilvēcisku attiecību prioritāti. Tāpēc tiekšanās pēc konstruktīva dialoga ieņem nozīmīgu vietu ne tikai attiecībās ar klientiem, bet arī kolektīvā.
Šī pieeja ļauj sasniegt labākos rezultātus savā darbā. Saprotot, ka melno metālu lūžņi dod iespēju nopelnīt, mēs atbrīvojam jūs no problēmām, kas saistītas ar tā demontāžu. Mēs nopirksim lūžņus no jums, izvedīsim tos, izmantojot mūsu pašu tehniku, ļaujot Jums gūt tikai peļņu bez liekām rūpēm.

Sociālā nozīme

Metāllūžņu izmantošana var mazināt dabai nodarītos zaudējumus, iegūstot metālu.

Apzinoties visu sava darba sociālo nozīmi no ekoloģijas viedokļa, mēs cenšamies darbu ar melno metālu lūžņiem pozicionēt ne tikai kā biznesu, bet arī kā savu ieguldījumu dabas aizsardzībā. Tā kā mūsu uzņēmuma pieredze uzkrāta gadu gaitā, nepārtraukti pilnveidojoties, mēs lepojamies ar saviem sniegtajiem pakalpojumiem un garantējam to kvalitāti.

Ražošanas laukumu vēsture fotogrāfijās.

Pieņemšanas punkti.

123movies

embed google maps html

Dzelzceļmalas iela 5,
LV-5202

Tel.: +37165229471; +37122488218

123movies

embed google maps html

Ērgļi, Līkā iela 7,
LV-4840

Tel.: +37129195166

123movies

embed google maps html

Bitēnu iela 21,
LV-5101

Tel.: +37122488218

Тел.: +371628669790

Visi pieņemšanas punkti

Saņemiet personalizētu konsultāciju.

Katram klientam, neatkarīgi no nepieciešamā darba apjoma, mēs cenšamies atrast individuālu pieeju un nodrošināt optimālu pakalpojumu klāstu šajā situācijā.

Bezmaksas konsultācija
+371 652 29471